• Adres 41-200 Sosnowiec ul. Generała Władysława Andersa 15

  • Telefon / Fax +48 32 290 48 45

  • E-mail biuro@protector-bhp.com

Dostarczamy produkty i rozwiązania zabezpieczające zdrowie i życie.

Aktualne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • kompleksowa obsługa klientów i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • planowanie, weryfikacja i raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy w oczekiwanej branży: „odzieży roboczej i środków ochrony BHP”,
  • duże zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych dobrych relacji z klientami,
  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie min. średnie,
  • aktywne prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę – pełny etat),
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia bezpośrednio powiązana z wynikami pracy,
  • szkolenia branżowe,
  • samochód służbowy, laptop, telefon.

Wyślij nam swoje CV na adres: praca@protector-bhp.com

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROTECTOR S.C. w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

biuro@protector-bhp.com

+48 32 290 48 45